Mentoring

Profesjonalna metoda przekazywania doświadczenia oraz praktycznych umiejętności. Coraz częściej stosowana jako instrument rozwoju personelu, promujący potencjał. W ramach mentoringu wspieramy różne podmioty w rozwoju i doskonaleniu umiejętności mediacyjnych i psychologicznych, wskazując jednocześnie możliwe kierunki ścieżki rozwoju.

Dlaczego warto zdecydować się na mentoring?

Podczas spotkań mentor stara się przyczyniać do rozwoju osobistego i zawodowego klienta, przekazując swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe. Oferujemy indywidualne porady, udzielamy informacji zwrotnych oraz zapewniamy wsparcie.

Formy mentoringu

Nie każdy mentoring jest taki sam. Istnieją różne typy i formy, które oferują różne zalety, a każdy z nich skupia się na innym celu. Sam decydujesz, jaki rodzaj mentoringu Ci odpowiada,

Prawdopodobnie każdy z nas miał kiedyś swojego mentora, którego wybrał świadomie lub nie. Mentorem może być nam bliska osoba lub ktoś zupełnie obcy, kto imponuje nam pod różnym względem – wiedzą, doświadczeniem życiowym, wykonywaną pracą, pasją itp.

Niemniej jednak na mentoring decydują się głównie osoby, które chciałyby rozwinąć się pod względem zawodowym, np. odnaleźć się w nowym zespole, zdobyć awans itp. Aby pomoc w zakresie mentoringu okazała się skuteczna i jednakowo dostępna dla wszystkich pracowników firmy, istnieją zindywidualizowane programy mentoringu.

Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj mentoringu może być dla Ciebie odpowiedni, to dobrze trafiłeś. Umów się z nami na spotkanie, chęcią się z Tobą zobaczymy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu po to, aby udzielić Państwu kompleksowego wsparcia psychologicznego
i prawnego w sytuacji rozwodu.

  https://gabinetmediacji.pl/wp-content/uploads/2021/03/logo-gabinetmediacji-white.png

  Visit us on social networks:

  Gabinet Mediacji

  Wyspecjalizowany zespół łączący kompetencje psychologiczne, prawne i mediacyjne.
  Naszym głównym celem jest pomoc i wsparcie dla stron konfliktu, ustalenie kompromisu, pisemne sformułowanie ugody i jej prawne zatwierdzenie.

  © 2021 Gabinet Mediacji – Warszawa

  © Gabinet Mediacji – Warszawa