Konsultacje prawne

Oferujemy Państwu porady prawne. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym. W szczególności w problemach związanych z separacją lub rozwodem (opieka nad dzieckiem, władza rodzicielska, alimenty). Każdy, kto zwróci się do nas o pomoc prawną uzyska profesjonalną poradę.

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z konsultacji prawnych?

Niezależnie od obszaru, w którym grożą Ci kłopoty prawne lub jeśli zamierzasz stanąć w obronie swoich praw, bez porady prawnej ciężko będzie Ci bronić swoich roszczeń. Dzięki konsultacjom prawnym nie tylko dowiesz się, jakie są Twoje szanse w sporze prawnym, ale także zorientujesz się, jakie koszty możesz przez to ponieść.

Nasza oferta, czyli co możemy dla Państwa zrobić?

Służymy wsparciem osobom, które w postępowaniach rodzinnych nie są reprezentowane przez pełnomocnika. Oferujemy konsultacje oraz sporządzanie pism procesowych w sprawach rodzinnych (pozwów, odpowiedzi na pozew, wnioski o zabezpieczenie itp.).

Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie postępowania sądowego. Uświadamiamy klientów, w jaki sposób przebiega postępowanie o rozwód czy separację. Podpowiadamy, które kwestie warto omówić przed rozprawą w sądzie. Być może dzięki temu unikną Państwo niepotrzebnego konfliktu w sądzie.

To właśnie konflikt sądowy w sprawach rodzinnych jest wyjątkowo stresujący, przykry i krępujący. Dzieje się tak, ponieważ stawiamy czoło sytuacji, gdzie obce osoby reprezentują nas, naszych najbliższych, a co ważniejsze decydują o przyszłości naszej rodziny.

Jeśli masz problem prawny, ale nie do końca wiesz, jak go rozwiązać i jakie kroki prawne powinieneś podjęć, skorzystaj z naszych konsultacji prawnych. Przedstaw nam swój problem, a prawnik udzieli Ci profesjonalnej porady.

W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt. Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę, zadzwoń, napisz do nas lub odwiedź nas osobiście.

Skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu po to, aby udzielić Państwu kompleksowego wsparcia psychologicznego
i prawnego w sytuacji rozwodu.

  https://gabinetmediacji.pl/wp-content/uploads/2021/03/logo-gabinetmediacji-white.png

  Visit us on social networks:

  Gabinet Mediacji

  Wyspecjalizowany zespół łączący kompetencje psychologiczne, prawne i mediacyjne.
  Naszym głównym celem jest pomoc i wsparcie dla stron konfliktu, ustalenie kompromisu, pisemne sformułowanie ugody i jej prawne zatwierdzenie.

  © 2021 Gabinet Mediacji – Warszawa

  © Gabinet Mediacji – Warszawa