Konsultacje psychologiczne

Czasami ciężko jest poradzić sobie z przeciwnościami w życiu. Brak wsparcia, rozstanie, problemy zdrowotne i długotrwały stres utrudniają rozwiązywanie problemów. Trudne, codzienne sytuacje w rodzinie lub w pracy mogą prowadzić do stresu i obciążenia psychicznego lub kryzysów. Podobnie, drastyczne wydarzenia życiowe, takie jak choroba, separacja czy rozwód są stresującymi fazami życia. Warto mieć odwagę zwrócić się o pomoc do psychologa. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twoich problemów. Wkrótce wrócisz do dobrej formy.
https://gabinetmediacji.pl/wp-content/uploads/2021/03/IMG_3347-scaled-e1615422169258.jpg

Konsultacje psychologiczne oraz opiniowanie psychologiczne.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy im profesjonalne konsultacje psychologiczne.

Oferujemy konsultacje psychologiczne w sprawach rodzinnych (opieka nad dzieckiem w sytuacji rozwodu/separacji, postępowania w zakresie zmiany płci, kwestie molestowania seksualnego).

Opracowujemy prywatne opinie dla postępowań sądowych (opieka nad dzieckiem w sytuacji rozwodu/separacji, postępowania w zakresie zmiany płci). Wspólnie będziemy szukać sposobów, jak lepiej radzić sobie z trudnościami.

Oferujemy Państwu zarówno rozmowy indywidualne, jak i dyskusję w parach, grupach. Prowadzimy konsultacje psychologiczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Prowadzimy profesjonalne konsultacje psychologiczne dla:

Gwarantujemy profesjonalną pomoc i wsparcie w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi, kryzysami i konfliktami. Wszystkie szczegóły dotyczące szeroko pojętego wsparcia psychologicznego omówimy z Państwem podczas spotkania w gabinecie lub spotkania online w dogodnym dla Państwa terminie.
Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby umówić się na pierwsze spotkanie, zachęcamy do kontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu po to, aby udzielić Państwu kompleksowego wsparcia psychologicznego
i prawnego w sytuacji rozwodu.

  https://gabinetmediacji.pl/wp-content/uploads/2021/03/logo-gabinetmediacji-white.png

  Visit us on social networks:

  Gabinet Mediacji

  Wyspecjalizowany zespół łączący kompetencje psychologiczne, prawne i mediacyjne.
  Naszym głównym celem jest pomoc i wsparcie dla stron konfliktu, ustalenie kompromisu, pisemne sformułowanie ugody i jej prawne zatwierdzenie.

  © 2021 Gabinet Mediacji – Warszawa

  © Gabinet Mediacji – Warszawa